HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

 

 

svichka

received 1235613769816552

Народився 1 вересня 1986 року у грузинському місті Сохумі.

Коте був професійним військовим: воював у Афганістані та Іраку, а також приймав участь у обороні від російської агресії у 2008 році в Грузії.

Під час російської агресії в Україні був військовим стрілком та інструктором тактичного бою у Грузинському Національному Легіоні.

Загинув захищаючи незалежність та територіальну цілісність України 30 червня 2015 року біля українського міста Маріуполь Донецької області. Похований у місті Тбілісі.

У Коте залишилася дружина та маленька донька, які він так і не встиг побачити.

 

Його участь в обороні української незалежності не була простим покликом душі та серця для Костянтина. Мотиви з яких він вирішив захищати Україну набагато глибші.

Війна та Україна були присутні у житті Коте з самого дитинства. Російська агресія в Абхазії лишила у родині Лашхія страшний і болючий відбиток. Покидьки з російських окупаційних військ розстріляли батька та старшого брата Коте, а його ще дуже маленького, разом з матір’ю врятували українські військові, що прибули на допомогу братній Грузії. І хоча наш Костянтин був зовсім крихітний, але він добре запам’ятав своїх українських рятівників, а також великий український корабель, що вивозив мирних мешканців з палаючого Сохумі.

Все це настільки сильно закарбувалося у його пам’яті, що коли в Україні трапилася аналогічна біда, то він сказав своїм рідним:
«Мені з мамою шанс на життя подарувала Україна і моє життя тепер належить лише їй. Я грузин, але Україна для мене тоді стала, як друга Батьківщина. Тепер її захищати – мій священний борг». Сказав це і вирушив до України, рятувати великих і малих українців.


Коте дуже любив дітей. І не втрачав жодної можливості побавитися з українськими дітлахами прифронтових селищ. Можливо дивлячись на українську малечу він згадував, як колись з ним так само бавилися українські воїни.
За гіркою іронією він загинув і не встиг побачити свою маленьку копію – Неліко, яка народилася у Грузії, поки її татко рятував свою другу Батьківщину від кацапських зайд.
Але для Грузинського Національного Легіону Констянтин Лашхія лишився назавжди в строю. Він не загинув, він просто, як і Алеко Григолашвілі та всі інші українській й грузинські герої, пішов на службу до Небесного батальйону. Й звідти продовжує захищати нас з вами.

 

Костянтин Лашхія був дуже талановитою людиною. Він захоплювавався музикою та малюванням. Займався кігбоксингом та самбо.

Перед вами декілька його творів.

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні