HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Дорогенькі наші прихильники та шанувальники!
ВІТАЄМО ВСІХ ВАС З НОВИМ РОКОМ!!!!!

Бажаємо всім вам у цьому році козацького здоров'я, кавказького довголіття, грузинського сонячного настрою, миру й добробуту у ваших оселях та родинах.

Дякуємо всім вам за любов та турботу. Українці, грузини, знайте - ви найкращі і заслуговуєте на те, щоб врешті-решт на нашу землю прийшов мир і спокій.

Вірте у це! Це неодмінно станеться! І будемо сподіватися, що це справдиться у новому 2016 році

СмайЙ щоб не сталося, памятайте, ми завжди поруч і не дамо вас образити нікому!

21612 1667262523513883 8522830124763303099 n

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні