HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

1425 1666318616941607 9052368714716466424 n

Напередодні Нового року, наші хлопці отримали новорічні дарунки від волинської малечі. Малюки спробували подарувати нашим джигітам, разом зі своїми малюнками і краплинку свого дитячого тепла.


Передати словами захоплення наших хлопців дуже важко. Вони з великим інтересом і захопленням роздивлялися дитячі дарунки. Ми спробували закарбувати цю мить и показати вам їх щасливі усміхнені обличчя.

 

 

 

 

 

 

 

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні