HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

12670889 1703629566543845 3902409392818252731 nСьогоднішня «Благодійна виставка-продаж Чота за Чотою» у музеї «Київська фортеця» перетворилася на справжнє свято єднання українського, грузинського та чеченського народу. Здавалося, ніби давні друзі або навіть родичі зустрілися, щоб обмінятися сувенірами, скуштувати смачних страв і насолодитися кавказькими мелодіями.

Всі, хто не полінувався і прийшов на цей ярмарок, пішли не тільки з унікальними сувенірами, а й з купою незабутніх вражень. Але найголовніше, що зібрані на цьому святі єднання кошти принесуть користь нашим захисникам, які бережуть на фронті наше мирне небо і міста.

Хто не зміг або не встиг - не переживайте. Ми обов'язково найближчим часом повторимо !!!!

 

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні