HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

14Дорогенькі наші прихильники та прибічники, у вас є унікальна можливість долучитися до благодійного збору коштів для допомоги бійцям Грузинського Національного Легіону.

 

9 квітня о 14:00 у Київській фортеці (вул. Госпітальна, 24а; це поруч з Головним клінічним військовим госпіталем) відбудеться «Благодійна виставка-продаж Чота за Чотою» (https://www.facebook.com/events/1608017369442800/?active_tab=posts)

 

Це благодійна виставка-продаж різноманітних творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва українських і закордонних майстрів, гроші від продажу яких будуть передані на потреби Збройних сил України, лікування поранених солдатів і дітей з дитячих будинків та інтернатів, які знаходяться в зоні бойових дій на сході України. 

Буде багато сувенірів та смаколиків. Концерт, виступи національних ансамблів та ще багато-багато цікавого. Приходьте самі та запросіть друзів!!!!!!

 

В РАМКАХ ВИСТАВКИ БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ СТЕНД ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПІДТРИМКУ ГРУЗИНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЛЕГІОНУ. 
ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ДОЛУЧИТИСЯ. ВЗЯТИ УЧАСТЬ МОЖЕ КОЖНИЙ!!!

 

Для організації роботи стенду нам потрібна допомога у різних напрямах:


Крім того, ми потребуємо ще й спеціалізованої допомоги та фінансової підтримки у наступних напрямах: придбання харчів для приготування грузинських смаколиків (список потреб за необхідності надішлемо особистим повідомленням) та деякі інші додаткові потреби (список також надамо).
Приносьте свої та дитячі твори hand-made, кулінарні 

вироби та інші витвори власного мистецтва. Це може стати вашим маленьким вкладом у нашу велику перемогу.

Також дуже потрібне приміщення де можна буде приготувати різні грузинські кулінарні смаколики (наприклад, сациві, хачапурі, лобіані, кубдарі тощо).

 

Заявки щодо участі надсилайте на сторінку Грузинського Національного Легіону і наші волонтери з вами зв’яжуться.
Стосовно організаційних питань щодо деталей проведення та участі у цій благодійній акції звертатися до пані Тамари (063) 750 28 48, (097) 616 49 82 або на її особисту сторінку  (https://www.facebook.com/tamara.ivanova.2015?fref=ts).

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні