HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

1917000 1664205160486286 2818795244783449221 n

19 грудня на паркові алеї "Доброволець", що у Деснянському районі міста Києва, був встановлений пам'ятний знак на честь усіх загиблих добровольців російсько-української війни. Поруч на 6-метрових флагштоках були підняті прапори усіх добровольчих батальйонів, які беруть участь у цій війні. Ці прапори залишаться там назавжди, для того щоб люди пам'ятали про тих людей, які не вагаючись покинули мирне життя та стали на захист України. Серед прапорів, що відтепер там майорять, є і прапор нашого Грузинського Національного Легіону.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні