HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

ВІТАЄМО НАШИХ МУЖНІХ ВОЇНІВ!!!!


12715763 1680257488881053 2597093858233490293 nУ наших хлопців з Грузинського Національного Легіону свято!!!! 

Від сьогодні вони стали справжньою невідємною частиною українського війська. Наші грузинські воїни увійшли до складу 25-го мотопіхотного батальону "Київська Русь".


І це не просто свято, а історична подія - грузини стали першими іноземцями, які офіційно увійшли до складу Збройних Сил України.
Вітаємо наших джигітів з офіційним приєднанням до сучасного українського козацького війська!!!!!


Життя вкорте доводить і підтверджує, хто і для кого є братнім народом!!!

 

Нагадаємо, що кілька місців тому Верховна Рада України прийняла відповідний закон, що дозволяє громадянам інших держав уладати контракти та перебувати на службі у Збройних Силах України

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні