HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

13310503 1684812581770971 7737922775141604770 nСьогодні у нашій сонячній і теплій Грузії велике свято!!!! Ювілей!!!

Вже чверть століття минула з того часу, коли вона звільнилася від кривавих кайданів СРСР. Але на її тілі все ще лишаються криваві й болючі рани, нанесені підступним сусідом. Ця дивовижна «країна вовків» не лише вистояла проти свого гігантського божевільного сусіди. За понад 70 років радянської неволі вона змогла зберегти свою культуру, традиції і неповторний національний колорит.

Тому сьогодні дуже хочеться побажати нашій чарівній Грузії, щоб нарешті зажили абхазькі і осетинські рани на її тілі. І вона нарешті зібрала своїх вовченят у одну велику і дружну зграю.

Щоб на її просторах лунали не постріли та вибухи, а прекрасні грузинські пісні, щоб вона не втрачала своїх найкращих синів у боротьбі за свободу і кращу долю. Щоб не запах вогню та попелу, а запах винограду та п’янкого грузинського вина супроводжував її повсякчас. Щоб до неї у гості з посмішкою приходили лише дружні народи, а не озброєні ворожі чужинці.

С Днем Незалежності тебе, Грузія!!!

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні