HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

11071088 10206654938518626 1735162498845061049 nГрузинський Національний Легіон – це військове добровольче формування, що виникло на початку російської агресії в Україні. Головною метою існування якого є допомога братньому українському народу в обороні територіальної цілісності та незалежності під час російської агресії в Україні.

Ініціатором створення та безпосереднім його засновником є Командир Грузинського Національного Легіону – Мамука Мамулашвілі.

«Українці свого часу у 90-х роках дуже сильно допомагали Грузії у боротьбі з окупаційними військами Росії під час Абхазького конфлікту. Україна була єдиною країною, яка відкрито допомагала Грузії у протистоянні з Росією. Вважаю, що це обов’язок кожного грузина прийти та допомогти Україні. Тому те, що ми тут зовсім не дивно. Наприклад, зараз зі мною воює мій друг, якого українські військові врятували у Грузії, коли йому було шість років. Ми тут тому, що це та лінія фронту, де проходить межа свободи та незалежності, як України, так і Грузії. Це чергова лінія військового зіткнення двох різних ідеологій, війна двох світів. Це не просто війна за свободу та незалежність, ще війна проти російського середньовічного мракобісся, невігластва та імперської псевдовоеличчя», - Командир Грузинського Національного Легіону Мамука Мамулашвілі.

Історія створення Грузинського Національного Легіону
Разом з співвітчизниками, що мають досвід участі у бойових діях, Мамулашвілі приїхав в Україну відразу після початку російської агресії на Донбасі. Майже всі вони – колишні грузинські військові, що брали участь у військовий операціях в Грузії або у міжнародних місіях за межами 10945111 10206514073037077 7194556757771899881 oкраїни. Спільними зусиллями був свторений бойовий підрозділ, який отримав назву «Грузинський Національний Легіон». З перших днів війни вони брали участь у бойових операціях по всій лінії фронту, на різних позиціях підтримували військовослужбовців та міліцію, навчали українських хлопців, як правильно давати відсіч окупантам прямо на передовій.

Бойові завдання Грузинського Національного Легіону
Участь у бойових діях та спеціальних операціях диверсійно-розвідувального характеру, участь у тренувальних заходах і підготовці українських військовослужбовців та виконання інших бойових завдань у тісній взаємодії і співпраці зі Збройними Силами України та Міністерством внутрішніх справ України.

«В основному виконуємо розвідувальні і диверсійні завдання на території супротивника. Це основне завдання Легіону. Хоча доводилося брати участь у позиційних боях» - уточнює Командир Грузинського Національного Легіону.

Після офіційного приєднання до Збройних Сил України, бійці Грузинського Національного Легіону виконують бойові завдання відповідно до наказів та розпоряджень українського командування.

До офіційного прийняття у 25 батальйон «Київська Русь» служба у Грузинському Національному Легіоні відбувалася виключно на волонтерських засадах, тобто на безоплатній основі і жодної грошової винагороди бійці Легіону не отримували. З січня 2016 року бійці 1658448 10206591775699595 1489307436881932851 oГрузинського Національного Легіону прирівняні у всіх своїх правах до рядового і молодшого начальницького складу військовослужбовців Збройних Сил України.

Склад Грузинського Національного Легіону
Лише етнічні грузини, як громадяни Грузії, так і громадяни України, які є етнічними грузинами. Особи, які бажають вступити до Грузинського Національного Легіону проходять ретельний відбір за своїми фізичними, морально-психологічними та військовими якостями.

«До нас звертається багато бажаючих, як громадян Грузії, так і інших країн. Але відбір у нас відбір дуже жорсткий. Не кожен може потрапити до нашого підрозділу. Усі охочі проходять ретельну перевірку та відбір. Через це чисельність нашого Легіону не є досить великою» - зазначає Командир Грузинського Національного Легіону Мамука Мамулашвілі.

Точна чисельність громадян Грузії, які беруть участь у обороні незалежності та територіальної цілісності України не розголошується з метою забезпечення їхньої безпеки.

Нажаль за час свого існування серед бійців Грузинського Національного Легіону є бойові втрати. 19 грудня 2014 року поблизу села Старий Айдар (у районі міста Щастя Луганської області) загинув Александр (Алеко) Грголашвілі, 2 липня біля міста Маріуполя Донецької області загинув Константин (Коте) Лашхія.

803d395619Символіка Грузинського Національного Легіону
Основою емблеми Грузинського Національного Легіону є щит пофарбований у кольори прапора України, що уособлює собою не лише охорону і захист, а й вірність, довіру та підтримку. На щиті зображена голова вовка, яка символізує собою грузинську націю (у дохристиянські часи перси називали грузинів «гюрджи», що у перекладі з персидської означало «вовк»). На лобі вовка зображена карта Грузії розфарбована у кольори її національного прапору та межах кордонів, які вона мала до російської окупації.

Автором та розробником дизайну емблеми Грузинського Національного Легіону був один з бійців Легіону – Олександр Григолашвілі, який у грудні 2014 року загинув на Донбасі.

 

ЗМІ про Грузинський Національний Легіон

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні