HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Командир Грузинського Національного Легіону

Мамука (Ушангі) Мамулашвілі

12004850 10208154253680568 7035836733399698191 n

Мамука Мамулашвілі – засновник та основоположник Грузинського Національного Легіону. Все його життя це історія боротьби з російськими окупантами.

Вперше взяв до рук зброю у 14 років під час війни у Абхазії на початку 90-х. Він не зміг спокійно спостерігати за тим, що відбувається в його країні і втік з дому для того щоб бути разом з батьком – Зурабом Мамулашвілі, командиром одного з грузинських підрозділів. За цілісність Грузії Мамука воював нарівні з усіма. Разом з батьком та бойовими товаришами він потрапив у російський полон, де пробув майже три місяці.

Але всупереч усьому вони з батьком вижили. Мамука виріс, став економістом та спеціалістом з міжнародного права, здобув освіту у себе на Батьківщині, а потім продовжив навчання у франції. З 2009 по 2012 рік був радником Міністра оборони Грузії. А з 2011 року очолює Грузинську національну федерацію змішаних єдиноборств. Й на даний момент є Президентом Федерації.

А в той час, коли у на київському Майдані вирувала революція, збірна Грузії брала участь в кубку світу з ММА (MMA - від англ. Mixed Martial Arts - змішані бойові мистецтва). Тоді хлопці посіли третє місце. На нагородження вийшли з українськими прапорами та оголосили, що підтримують Майдан і волю українського народу.

«Я був впевнений, що Майдан переможе: не було ще у історії людства випадку, коли така кількість солідарних людей не перемогла. Але я розумів й сценарій, за яким будуть розвиватися події, що перемогою революції справа не скінчиться, й Росія не зупиниться…» - пригадує Мамука Мамулашвілі.

Тому й не дивно, що Мамука разом зі своїми однодумцями створили в Україні бойовий підрозділ, який бере активну участь за незалежність та територіальну цілісність України.

19 вересня 2015 року Мамука Мамулашвілі був нагороджений першою українською недержавною нагородою – орденом «Народний Герой України».

 Перший заступик Командира

Грузинського Національного Легіону

Шота Кеделашвілі

 IMG 0532

 

 

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні