HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Командир Грузинського Національного Легіону

МАМУКА МАМУЛАШВІЛІ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник командира Грузинського Національного Легіону

ШОТА КЕДЕЛАШВІЛІ

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Ви можете написати нам листа:


Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – поштова скринька для контактів з громадянами, громадськими організаціями та державними структурами, співпраці з журналістами та представниками засобів масової інформації


Крім того, ви можете написати повідомлення

на офіційну сторінку Грузинського Національного Легіону у соціальній мережі Фейсбук:

https://www.facebook.com/GeorgianNationalLegion

https://www.facebook.com/MamukaLegion

https://www.facebook.com/shota.kedelashvili?fref=ts

Про творців та адміністраторів сайту

Даний сайт створений за підтримки та допомоги українських і грузинських прибічників Грузинського Національного Легіону, з метою інформування громадськості про діяльність Грузинського Національного Легіону під час російської агресії в Україні, а також з метою розвитку та укріплення грузинсько-українських відносин.

Адміністрування, наповнення та обслуговування ресурсу на волонтерських засадах здійснюється українськими фахівцями ІТ-сфери та журналістики.
Вся інформація розміщена на ресурсі має офіційний характер, є офіційним першоджерелом і надається особисто командуванням Грузинського Національного Легіону.

А простіше кажучи, ми на волонтерських засадах (тобто безкоштовно) розповідаємо про Грузинський Національний Легіон. Поки хлопці на фронті захищають нашу рідну Україну, ми розповідаємо громадськості про їх героїчні фронтові будні